Úspěchy orlickoústeckých atletů na Mistrovství Čech v atletice žactva, Mladá Boleslav 18.- 19.8. 2021

Jirka Winkler krásné třetí místo a získ bronzové medaile ve skoku vysokém, výkonem 184 cm.
Pankrác Boháč o medaili bojoval do posledního šestého pokusu, v něm hodil 600g oštěpem nejdále 52,69 m,   obsadil pěkné páté místo.
Marek Fajfr běžel svůj teprve druhý závod na atletické dráze, přitom obsadil vynikající 7. místo v běhu na 3000m, výkonem 10:05,84.
Štafeta chlapců na 4x 60m ve složení Jiří Winkler – Jiří Vacek – Pavel Bělovský – Michal Pražák obsadila krásné osmé místo časem 29,28s.
Michal Pražák i při nachlazení běžel 60m za 7,77s, obsadil  21. místo.

Ve sprintu na 60m běžela Barbora Svobodová skvěle rozběh, byla druhá v čase 7,88s a postoupila do finále,   bohužel doplatila na chyby startérů, jury nařídila opakovaný běh, tím poškodila všech 8. závodnic,
v opakovaném běhu Barbora s bolestmi zad již neběžela tak dobře, běžela 8,02s a byla šestá, celkově byla na MČR 14.
Štafeta děvčat na 4x 60m běžela 31,60s, obsadila 21. místo ze 42 štafet z celého Česka, složení štafety  Kristýnka Florišová – Veronika Čechová – Barbora Svobodová – Dominika Šmajzrová.